логотип реставрації ванн

Відгуки Черкаси Люди в яких ми робили ванни у Черкасах залишили свої відгуки про нашу кампанію та майстерність майстрів реставраторів.

Реставрація ванни фото
Галина (Відгуки Черкаси)

Майстри робота дуже сподобалася, приємний в спілкуванні, робота на 10 балів, рекомендую. Покривали ванну не перший раз, перший раз не був вдалий, а з цим майстром все просто супер, я просто балдію від його роботи, всім раджу цього майстра.

9.75 з  10

➥ Читати Робота на 10 балів, рекомендую.
Афанасій (Відгуки Черкаси)

Звернулася до Ваннмайстер за рекомендацією знайомих, яким він реставрував ванну. Роботою залишилася дуже задоволена !!! Дуже приємний в спілкуванні Вадим, акуратний і обов'язковий. Ванна, після реставрації, як нова! Всім рекомендую!9.75 з  10

➥ Читати Роботою залишився дуже задоволений !!!

Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Наші накращі майстри по реставрації ванн

Олександр Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 5
Арсен Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.6
Микола Майстер реставратор Досвід роботи - 5 років Рейтинг - 4.7
Петрович Старший майстер Досвід роботи - 15 років Рейтинг - 5