логотип реставрації ванн
  час роботи: 1.5-2.5 год. реставрація будь-яких ванн доставка безкоштовно час затвердіння: 18 год.
логотип міста
068-20-20-220

Ванн Майстер » Вкладиш або вставка в ванну


Вкладиш або вставка в ванну

Одним із способів реставрації ванни є акриловий вкладиш, особливістю якого є високий рівень зносостійкості, простота в установці, можливість вибору кольору. Якщо вкладиш встановлено професійно і правильно, то він буде радувати вас довгі роки, не потребуючи в заміні або специфічному догляді. Підходить даний спосіб реставрації для акрилових, чавунних і металевих ванн.

Зверніть увагу: акрилові вкладиші для ванної виготовляються тільки стандартних розмірів. Вони виробляються в фабричних умовах, немає можливості індивідуального замовлення. Самостійно виготовити вкладиш теж неможливо.

Як доглядати за ванною з акриловим вкладишем? Якщо замість заливки рідким акрилом (метод «Наливна ванна») ви вибрали реставрацію ванни акриловим вкладишем, запам'ятайте прості правила догляду:

  • Використовуйте м'яку побутову хімію - наприклад, засіб для миття посуду;
  • Виключіть засоби з високим вмістом хлору, а також - з абразивними частинками;
  • Не тріть поверхню ванній жорсткими мочалками, їжачками.


Плюси реставрації ванни

Економія Реставрація старої ванни зможе заощадити істотну частину грошей в процесі і без того дорогого ремонту ванної кімнати. Якщо лопнув піддон душової кабіни або виникли інші несправності, проста фарбування вироби своїми силами навряд чи допоможе. Щоб підібрати колір і виконати ідеальне відновлення поверхні, необхідні професійні матеріали та обладнання. Тому трапляється, що люди після самостійних спроб усунути проблему замовляють ремонт акрилових піддонів у нас.
Без демонтажу Великий плюс рідкого акрилу і емалювання це можливість уникнути додаткових оздоблювальних робіт, будівельного пилу та бруду, що знову ж таки економить ваш бюджет.
Приховування дефектів Іноді трапляється так, що на новій ванні з'являються відколи або подряпини. В такому випадку реставрація дрібних пошкоджень недорого і якісно вирішує цю проблему.
Відновлення білизни Послуга з відновлення покриття дозволяє оновити зовнішній вигляд ванни, видалити пожовклі плями, вапняний наліт і повернути первісний блиск.

Комментарі

  • Додати свій відгук:
  • оновити, якщо не видно коду

Види ванн що підлягають ремонту

Акрилові ванни Відовлення акрилового покриття ванни і ремонт тріщин Детальніше
Чавуні ванни Покриття старих чугуних ванн ємалю чи рідким акрилом Детальніше
Металеві ванни Відновлення емалі залізної ванни, ремонт сколів та тріщин Детальніше
Наливна ванна Повне залиття старої поверхні рідким полімерним акрилом Детальніше